Dienos Pietūs ‘Naked Bite’ Restorane

Atsikėliau pakankamai žvalus. Rytinė mankšta, kelių eismo kamščiai pakeliui į darbą, rytinis kavos puodelis prie kompiuterio… Visa tai man įgriso dar prieš penkerius metus, tačiau šiandien nepakeliamą būties lengvumą pajaučiau kaip niekada aštriai. Dar prieš pusryčius mąsčiau apie tai, kaip galėčiau pamaloninti save šią dieną, ir po neilgų deliberacijų (derybų su savimi 🙂 ), nusprendžiau – dienos pietūs naujoje, hopefully gurmaniškoje, vietoje. Žinojau, jog teks paišlaidauti, but what the hell! Gyvename tik vieną kartą, bet gyvename kiekvieną dieną – ar ne?

Restorano Logo

Dienos tema: Pietūs ‘Naked Bite of contemporary cuisine‘ restorane.

Vieta: Vilniaus senamiestis, Stiklių g. 12.

Eiga: Nieko neprikiši, vieta restoranui tikrai ideali. Nepaisant to, jog šalia bazuojasi aibė konkurentų, Naked Lunch patraukia savo… Uhm… Savo j’ai ne sais quo (net nežinau kuo). Galbūt tai vėlyvąjį retro-minimalizmą primenantis dekoras, galbūt eklektiškas interjeras, o gal ten dirbančių žmonių gera aura. Dar prieš prisėdant prie staliuko, pilve kirbėjo gera nuojauta.

Prisipažinsiu, mane šiek tiek nustebino meniu, o jei tiksliau – meniu trūkumas. Restorane propaguojamas Take it or leave it nusistatymas, tai yra – arba valgau visus tris tuo metu siūlomus patiekalus, arba nevalgau išvis. Kiek neįprasta, bet vis tik – įdomu. Mane aptarnavęs vyrukas savo darbą atliko nepriekaištingai: trumpai, aiškiai papasakojo apie restoraną ir su šypsena priėmė užsakymą.

Pagrindinis dienos patiekalas – menkės suktinukas. Truputį žemiau galite pasižiūrėti, kaip jis daugmaž atrodė. O atrodė jis lygiai taip pat gerai, kaip ir tirpo burnoje. Sulig pirmuoju kąsniu receptoriai ėmė trimituoti ištisą skonių ir pojųčių spektrą: štai šiluma, kurią amerikiečiai vadina just right; štai čia – aristokratiškas patiekalo lengvumas ir minkštumas; ir šalia viso to – eklektišas, nuostabą keliantis patiekalo apipavidalinimas. Toliau kalbėti apie skonį ypatingos prasmės vargu ar yra, todėl rekomenduoju visą tai patirti patiems.

Menkės suktinukas (Cod spring roll)

Išvados: Pietūs buvo tikrai geresni nei rytinis sūrelis. Mielai apsilankyčiau dar kartą arba, ebay’aus terminais kalbant: Would gourmet again. A+++

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s